KONTAKTY

Obchodní centrum Ondráček
Lochovice
26723 Lochovice 349
tel: +420 734489684
napište nám

OBCHODNÍ PODMÍNKY » Obchodní podmínky
0bchodní podmínky

Obchodní podmínky pro zákazníky

 

A. REGISTRACE

Podmínkou pro objednávání zboží pomocí e-shopu je poskytnutí přesné adresy dodání a kontaktních údajů (email+telefon). Na email Vás budeme informovat o Vaší objednávce a telefonní číslo použijeme v případě, že Vás přepravní společnost nezastihne na uvedené adrese v den předání zásilky. Registrovaní uživatelé mají možnost opakovaného přístupu ke svým objednávkám a na přání získávat informace o novinkách, akcích a soutěžích.

B. OBJEDNÁVKY

Objednávky konečných spotřebitelů přijímáme pouze v rámci ČR a to prostřednictvím e-shopu na základě aktuální nabídky zveřejněné na obchod-lochovice.cz. Zboží musí být objednáváno pouze po celém balení nebo jeho násobcích (např. baterie). Zákazník obdrží e-mailem informaci o vzniku a uložení objednávky do našeho systému. Pokud zboží není skladem, objednávka se již neeviduje a zákazník si musí zboží objednat znovu. Informace o průběhu zpracování objednávky získáte na tel. č. +420 581 261 272 od 7:00 do 16:00

C. DODACÍ PODMÍNKY

Objednané zboží bude doručeno zákazníkovi do 3 pracovních dnů od obdržení objednávky a to přepravní společností. Minimální hodnota objednávky včetně DPH je 50 Kč. Je-li objednané zboží v celkové hodnotě do 3 000 Kč včetně DPH, je zákazníkovi účtováno  poštovné a balné (včetně doběrečného) a to dle platných sazeb České pošty. U zboží v celkové hodnotě nad 3 000 Kč včetně DPH poštovné a balné neúčtujeme.

D. PLATEBNÍ PODMÍNKY

Úhrada za objednané zboží se provádí při převzetí zboží zákazníkem. Společně se zbožím obdrží zákazník daňový doklad (fakturu). Součástí objednaného zboží je také návod k použití (pokud to vyžaduje charakter zboží).

E. CENY

Ceny uváděné v internetovém obchodu naší společnosti jsou maloobchodní ceny včetně DPH a jsou uváděny za měrnou jednotku. Za tyto ceny zákazník obdrží objednané zboží. Naše společnost si vyhrazuje právo na změnu cen v důsledku pohybu kurzů.

F. ZÁRUČNÍ PODMÍNKY A REKLAMACE

Na většinu zboží poskytujeme záruku dva roky ode dne převzetí zásilky. Případné reklamace vyřizujeme po dohodě s Vámi v souladu s Obchodním zákoníkem a Reklamačním řádem naší firmy. V případě reklamace vyplňte řádně Reklamační protokol.

G. PRODEJ DO ZAHRANIČÍ

Objednávky konečných spotřebitelů přijímáme pouze v rámci ČR.

H: FOTO VÝROBKŮ

Fotky výrobků uvedené na internetovém obchodu, v katalogu a ostatních materiálech jsou ilustrační. Mnohdy se fografie výrobků shodují se skutečností. Některé produkty se však stále vyvíjí a mění a proto se dostupné fotografie zboží můžou lišit od skutečnosti (např. v designu).

I. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Osobní údaje o zákazníkovi jsou chráněny před zneužitím a jsou určeny pouze pro komunikaci se zákazníkem při vyřizování zakázky. V případě souhlasu zákazníka může naše společnost zasílat informace, jako novinky, akční nabídky atd.. Pokud zákazník nebude chtít tyto informace zasílat, jeho přání bude akceptováno.

J. ODBORNÉ PORADENSTVÍ

V případě jakéhokoliv technického dotazu ke zboží Vám rádi poradíme. K urychlení a usnadnění vyřízení Vašeho dotazu uvádějte prosím „Číslo zboží“ nebo „Obecné číslo zboží“ konkrétního výrobku. Kontaktujte prosím naše technické pracoviště prostřednictvím e-mailové adresy Obchodního centra.

 

 


 

ZDQyYz